Кравченко - цап-відбувайло чи замовник вбивства Ґонгадзе

14 вересня Генпрокуратура України назвала замовника вбивства Георгія Ґонґадзе. Слідство встановило, що генерал-лейтенант міліції Олексій Пукач отримав наказ убити журналіста від тодішнього міністра внутрішніх справ Юрія Кравченка. Голова прес-служби ГПУ Юрій Бойченко повідомив, що справу щодо замовників вбивства Ґонґадзе закрито у зв'язку зі смертю обвинуваченого.

Чи насправді Кравченко міг бути замовником вбивства журналіста. Ґонгадзе у своїх пубікаціях ніколи не торкався роботи МВС і особистості тодішнього міністра внутрішніх справ Юрія Кравченка. То навіщо генералу Кравченко могло знадобитися замовляти вбивство Ґеоргія Ґонгадзе?

Юрій Кравченко, який сам став жертвою ігр нашої влади просто не міг бути замовником. Крім того міністр внутрішніх справ опозиційного уряду, депутат Верховної Ради від Народної самооборони Геннадій Москаль ставить під сумнів той факт, що Кравченко взагалі міг бути знайоми з Олексієм Пукачем.

Ось і виходить, що посмертною нагородою медаллю «цап-відбувайло» для генерала Юрія Кравченко стало обвинувачення у вбивстві. Звичайно мертві не говорять, тому можна спотворювати пам`ять про них, що і зробила наша влада.

5 коментарів

Святослав Вишинський
Історія зі вбивством Георгія Гонгадзе походить на провокацію. Розвиток «касетного скандалу» post factum вказує на неоднозначність справи.
Володимир Карагяур
Розумію, що це ігри політиків і там все складно, але вони нас виставляють посміховськом перед усім світом. Вже і реакція Європи є.
Максим Дупешко
Розводять народ як лохів, а народ ведеться. Звичайно, що не Кравченко замовляв убивство. Хоча, можливо, через нього це зробили. І через це Кравченка забрали. Бо коли прийшов Ющенко, то вони побоялись, що Кравченко розповість усе як було, щоб його не чіпали. Але ж Ющенко прийшов зі своїми супердемократичними цінностями, і замість того, щоб попересаджувати це кодло, чекав наївно на рішення демократичного українського суду. От і дочекався, що зек при владі. Чи може хтось вірить, що Кравченко, вбиваючи себе, дві кулі в голову запустив…
Володимир Карагяур
Ага Макс по експертизі кулі різного калібру…
Василь Кедик
Кравченко не знав про Гонгадзе майже нічого. Для нього — це був просто один з «журналюг». Не читав він і Інтернету. Читав Литвин і постійно ставив підбірку статей Гонгадзе на стіл Кучми. І розмова в кабінеті Кучми була. Сумніватися може лише бовдур (народ у їх розумінні.
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте