Дорога Київ-Одеса. Думки

Зараз по дорозі з Києва до Одеси згадав своі весняні думки стосовно стану доріг в Чернівцях і Києві. Протягом кінця зими та початку весни змі багато писали про те, які погані дороги у Києві і який поганий мер пан Черновецький. Коли ж я після довгоі перерви приїхав до Києва, то задався питанням що б писали київські змі про чернівецькі дороги. В Києві за кермом на відстані у 10 кілометрів мені довелося об'іхати аж одну ямку тоді, як у Чернівцях іх буває на ста метрах доводиться по двадцять минати. І ось зараз подорожуючи по трасі Киів — Одеса я порівнюю іі з трасою з Чернівців на столицю і розумію, що в Украіні є можливо не Європейського рівня магістралі, але є такі траси, по яких 470 кілометрів відстані від столиці справжньої до столиці південної можна подолати за три з половиною години і не потрапити до жодної ямки. Їхати і насолоджуватись швидкістю і подорожжю. Чому так? Я розумію, що траса Київ-Одеса має дуже велике значення для країни, але через Чернівці в сторону Києва теж іде величезний потік транспорту і це теж траса міжнородного значення. Достатньо сказати тільки те, що весь транспорт зі сторони Туреччини, Болгарії та Румунії віддає перевагу робити крюк через Чернівці, ніж перетинати кордон ще однієі держави (Молдови). І все одно дороги у нашій частині України залишають бажати кращого, а особливо у моєму рідному місті. Чи може пану Черновецькому варто запропонувати нову посаду голови Чернівецького облавтодору. Може він зможе зробити у Чернівцях і області такі погані дороги як у столиці. Звичайно це жарт, але так набридли ці ями. Хочеться подорожувати з Чернівців до Києва так само легко як з Одеси. Навіть просто іноді попити кави на Крещатику і повернутися додому, як це роблять мої одеські друзі і повернутися додому того ж дня.

2 коментарі

Альберт Комарі
Для цього потрібно провести в Чернівцях Євро-2012, або Євробачення… :)) Або звернутися до «великих українців» із проханням вплинути на пана Федорука, бо інакше нічого не зміниться принаймні ще сто років!
Святослав Вишинський
3-5 вересня проходив міжнародний поетичний фестиваль «Meridian Czernowitz», про який нам відомо. Характерно, як відзначив у приватній бесіді один мій знайомий: у перший день фестивалю на місцевому телебаченні не було жодної новини про його початок — тільки про відкриття мером вул. Віденської. Як видно, дороги в Чернівцях лагодитимуть тільки для «своїх» — міжнародні події, як показує досвід, не складають достатньої підстави. Хіба що приїзд начальства зі столиці.
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте